logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Fireton nabízí ucelený sortiment produktů společnosti Vanderbilt pro video dohled. Patří mezi ně IP a analogové kamery, objektivy, digitální videorekordéry, monitory a další.

Hlavní předností systémů video dohledu společnosti Vanderbilt je kromě kompletního sortimentu, špičkové kvality a spolehlivosti zejména jejich přímá systémová integrace (interoperabilita) se systémem kontroly vstupu SiPass a zabezpečovacím systémem řady SPC. Není třeba žádná nadstavba, vše funguje vzájemnou odladěnou komunikací mezi jednotlivými systémy.

Součinnost mezi systémy (porovnání identity držitele karty s jeho živým obrazem, sledování pohybu uživatele po budově, automatické nahrávání či změna kvality záznamu, zapínání a vypínání prostor ze střežení apod.) znamená, že se mohou systémy snadno a rychle vzájemně propojovat. Bez ohledu na velikost instalace, která se má chránit, není třeba žádný další vývoj. Následkem toho se snižuje čas instalace, potřeba pokročilého školení a zjednodušena je i případná údržba. Nabídka společnosti Vanderbilt je připravena k okamžitému použití.

Systémy CCTV jsou vhodné především jako podpora klasických systémů EZS a ACS, v některých speciálních případech však může část jejich úloh přímo převzít. Video dohled poskytuje plnou vizuální kontrolu nad monitorovanými prostorami 24 hodin denně. Pomocí digitálního ukládání videozáznamů můžete identifikovat osoby a získat důkaz, jak došlo k sérii událostí. Video dohled zvyšuje bezpečnost a v současnosti se používá od maloobchodních prodejen až po průmyslové komplexy ve všech typech budov. Kromě zaměření na ochranu osob a majetku jej lze využít také k monitorování různých procesů.
 

 

Interoperabilita

Na stránkách "Elektrické zabezpečovací signalizace" a "Elektronické kontroly vstupu" jsme popisovali tzv. Interoperabilitu těchto dvou systémů. Rovněž "Dohledové kamerové systémy" společnosti Vanderbilt" je možné připojit k těmto systémům (ať už k jednomu  nebo druhému systému samostatně nebo k oboum zároveň). Spoluprací těchto tří systémů pod záštitou přístupového systému SiPass tak získáte opravdu komplexní systém řízení zabezpečení. SiPass je výkonný a prakticky nekonečně flexibilní systém řízení přístupu, který zajišťuje velmi vysokou úroveň zabezpečení bez kompromisů, co se týká pohodlí a snadnosti obsluhy.

Systém byl navržen tak, aby splnil potřeby řízení přístupu počínaje středně a konče velmi složitými prostředími, a nabízí pokročilou správu karet, poplachové informace nejen v akustické a textové formě, ale i grafické uživatelské rozhraní, včetně záznamů ze systému kamerového dohledu a kompletní protokolování událostí v jednom systému. Díky vysoké úrovni komunikace mezi systémem s jednotkou SPC a záznamovými systémy CCTV je nyní mnohem snadnější zajistit bezpečnost osob, majetku a procesů.

 

 

Additional information