logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Systémy kontroly vstupu (ACS) společnosti Vanderbilt se používají k identifikaci oprávněné osoby pomocí unikátního identifikátoru - karta, přívěšek pro bezkontaktní čtečky nebo otisk prstu u biometrických čteček. Systémy slouží nejen ke kontrole osob a zabránění nežádoucímu pohybu osob v objektech uživatelů, ale i k dalším funkcím. Nabízíme ucelený sortiment výrobků od jednoduché aplikace pro několik dveří až po systémy s prakticky neomezeným počtem dveří a uživatelů s pokročilými funkcemi jako např. Anti-Passback (zabránění opakovanému vstupu do objektu jednou kartou), zjištění počtu a identifikace osob v zóně, obsluha parkoviště a další.

Hlavní předností systémů kontroly vstupu SiPass společnosti Vanderbilt je jejich přímá systémová integrace s digitálním záznamovým zařízením SISTORE AX, MX nebo CX a maticovými přepínači Simatrix a s elektronickým zabezpečovacím systémem řady SPC. Pro vzájemnou součinnost (porovnání identity držitele karty s jeho živým obrazem, sledování pohybu uživatele po budově, automatické nahrávání, zapínání a vypínání prostor ze střežení apod.) není třeba žádná nadstavba, vše funguje vzájemnou odladěnou komunikací mezi jednotlivými systémy.

 

Interoperabilita 1 + 1= 3

Když přidáte do systému SiPass jednotku SPC, získáte mnohem více než přinášejí výhody samostatného zabezpečovacího systému a systému kontroly vstupu. Spolupráce těchto dvou systémů promění přístupový systém SiPass na plně interoperabilní systém řízení zabezpečení. SiPass je výkonný a prakticky nekonečně flexibilní systém řízení přístupu, který zajišťuje velmi vysokou úroveň zabezpečení bez kompromisů, co se týká pohodlí a snadnosti obsluhy.

Systém byl navržen tak, aby splnil potřeby řízení přístupu počínaje středně a konče velmi složitými prostředími, a nabízí pokročilou správu karet, poplachové informace nejen v akustické a textové formě, ale i grafické uživatelské rozhraní, včetně záznamů ze systému kamerového dohledu a kompletní protokolování událostí v jednom systému. Díky vysoké úrovni komunikace mezi systémem s jednotkou SPC je nyní mnohem snadnější zajistit bezpečnost osob, majetku a procesů.

 

 

Additional information