logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Společnost Fireton s.r.o. byla založena v roce 2004 jako distributor technologií pro požární detekci a automatizované hašení požáru. Na základě postupného prohlubování spolupráce se společností Siemens jsme se v roce 2006 začali zabývat převážně distribuční činností produktů Siemens pro malou a střední klientelu instalačních firem, které nabízíme obchodní, logistickou a technickou podporu, školení a poradenství v oblasti technologií budov (EPS, EZS, CCTV, ACS a MaR). V současné době disponujeme ze všech distributorů nejvýkonnějším logistickým zázemím s množstvím produktů přímo skladem, možností pružných dodávek a vazbou přímo na centrálu Siemens Security Products. V září roku 2010 jsme se stali certifikovaným distribučním partnerem společnosti Siemens IS v Karlsruhe v Německu a Siemens AB v Solně ve Švédsku s působností v celé ČR. Roku 2015 jsme se stali i autorizovaným distribučním partnerem společnost Vanderbilt, protože společnost Siemens prodala bezpečnostní technologie EZS, ACS a CCTV americké společnosti Vanderbilt.

V roce 2010/2011 jsme navázali spolupráci se společností Daikin cílem rozšířit nabídku v oboru Domácí automatizace a regulace o sortiment tepelných čerpadel a rekuperačních jednotek a tím poskytnout našim klientům komplexní řešení v tomto oboru.

Co přináší zákazníkům titul Approved Distribution Partner?

Společnosti Siemens a Vanderbilt si pečlivě vybírají své distribuční partnery. Ti musí nejen plně prokázat své obchodní schopnosti na trhu, ale splnit i kvalitativní předpoklady – zajistit pružnou a výkonnou logistiku, technické znalosti a vysokou odbornost. Pokud jsou vybráni, získávají právo používat loga Siemens Approved Distribution Partner a Vanderbilt, které dokládají jejich partnerský status. Mezi výhody při spolupráci s takovým partnerem patří:

Vysoká Odbornost

Approved Distribution Partneři přesně rozumějí portfoliu produktů a systémů. Jejich extenzivní proškolování přímo u výrobce zajišťuje, že dokážou vytvořit řešení na míru pro každý požadovaný projekt. Mají také k dispozici dostatek materiálů, které jim pomáhají s vaší podporou, jako jsou například nástroje pro snadné projektování, školení a technickou podporu.

Dostupnost

Všechny produkty pocházejí z jednoho zdroje. Co to znamená pro vás? Můžete si vybrat z velmi široké nabídky kvalitních výrobků. Můžete se spolehnout na rychlou dodávku, protože všechny výrobky jsou připraveny na skladě. Můžete si vybrat distribučního partnera, který je vám blízko, ať jste kdekoli.

Spolehlivost

Pokud zvolíte výrobky Siemens či Vanderbilt, zvolíte vysokou kvalitu, odbornost a špičkovou podporu. Každý z distributorů je odpovědný za zachování dobrého jména společností Siemens a Vanderbilt a jejích výrobků, zejména odpovídající špičkovou kvalitou podpory a aktivní tvorbou přidané hodnoty pro zákazníka. Výrobky Siemens resp. Vanderbilt se snadno instalují, ovládají a vyžadují minimální servisní náklady. Po celou historii výroby v tomto oboru jsou proslulé svou spolehlivostí a dlouhou životností. Stejná kritéria platí i pro služby distribučních partnerů.