logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Soubor školících videí systému EPS Cerberus PRO v oddíle "Školení"

V odkazech oddílu "Školení" jsme umístili soubor školících videí, které nahradily školící modul E-Learning, který jednak "zamrzl" ve verzi firmware IP3 a navíc od WIN10 přestal fungovat. Nový soubor školících videí reflektuje současný stav systému Cerberus PRO s firmwarem verze IP7. Školící videa Vám umožní získat základní přehled o systému Cerberus PRO, od jeho návrhu až po oživení. Věříme, že v jednotlivých videích naleznou základní informace o systému jak obchodníci, tak projektanti a v neposlední řadě technici, kteří budou systém CerberusPRO instalovat a uvádět do provozu.

Nové adresovatelné hlasové sirény a sirény s majákem systému EPS Cerberus PRO

Společnost Siemens uvedla novou řadu adresovatelných hlasových sirén a sirén s majáky. Hlasové sirény a sirény s majáky splňují normy EN54-3, EN54-17 a EN54-23. Sirény a sirény s majáky jsou velmi důležité pro bezpečnost osob. Poskytují akustickou a optickou signalizaci, pro zajištění rychlé a bezpečné evakuace. Vzhledem k tomu, že systém Cerberus PRO umožňuje naprogramovat fázové ovládání akustické a optické signalizace, lze tak jednoduše pomocí nové řady hlasových sirén a sirén s majáky naprogramovat postupné (fázové) řízení evakuace osob při požáru v objektu.
 
Adresovatelné hlasové sirény a sirény s majákem jsou tak ideálním řešením pro administrativní budovy, hotely, školy nemocnice apod..

Nové PIR detektory pohybu - MAGIC

Firma Siemens vyvinula novou generaci PIR detektorů pohybu MAGIC. Tyto nové detektory disponují novým, neotřelým designem, který umožňuje zakomponovat detektory do všech typů interiérů. Detektory je možné instalovat do sříbrné montážní krabice pro povrchovou montáž, která zrcadlí okolní povrch a přispívá ke splynutí instalace detektoru s prostředím. Navíc je možná i zápustná montáž detektoru do stěny. Použitím unikátních patentovaných zrcadel umožňují detektory excelentní pokrytí střežených prostor, včetně tzv. slepého úhlu přímo pod detektorem. Výměnou zrcadla získáme špičkový detektor se záclonovou charakteristikou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information