logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Jak již bylo zmíněno na úvodní stránce našeho webu, v roce 2015 společnost Siemens prodala bezpečnostní systémy (kromě EPS) společnosti Vanderbilt. V jednotlivých oddílech EZS ponecháme v odkazech původní manuály od Siemens, které jsou v češtině a k nim přidáváme nové aktuální manuály od Vanderbilt, které jsou však pouze v angličtině. Pokud se tedy budete dívat do českých dokumentů, je potřeba mít na paměti, že portfolio produktů se samozřejmě mění a aktuální stav naleznete v nových manuálech od Vanderbilt.
 

Za úspěchem zabezpečovacích systémů společnosti Vanderbilt nejsou pouze vysoce odolné detektory s černým zrcadlem nebo kombinace zabezpečovací ústředny s plnohodnotným přístupovým systémem. Ucelené portfolio výrobků obsahuje vše pro spolehlivé zabezpečení všech typů a velikostí objektů na jediné platformě.

Poplachové zabezpečovací systémy od společnosti Vanderbilt mají vnitřní schopnost interoperability, což znamená, že se mohou snadno a rychle vzájemně propojovat. Bez ohledu na velikost instalace, která se má chránit, není třeba žádný další vývoj. Následkem toho snižujeme čas instalace, potřebu pokročilého školení a případná údržba je zjednodušena. Nabídka společnosti Vanderbilt je vlastně připravena k okamžitému použití.

 


Detektory pro zabezpečení objektu

Ucelená řada detektorů Vanderbilt nabízí specifické řešení pro každý typ aplikace od zabezpečení garáže, přes objekty s vysokou mírou rušivých vlivů až po armádní objekt či banku.

  • Detektory s černým zrcadlem s tradičně vysokou odolností proti planým poplachům
  • Detektory E-line s nejkratší dobou instalace na trhu
  • Detektory odolné proti poplachu způsobenému domácím zvířetem
  • Dosah detektorů je plynule nastavitelný
  • Detektory s antimaskingem, duální, venkovní, seismické, rozbití skla a další
  • Patentované pokročilé algoritmy v detektorech vyhodnocují až 7 parametrů současně (rychlost pohybu, vektor pohybu, velikost objektu, velikost vyzařované tepelné energie, vzorky průběhů typické pro pohyb člověka apod.)

Ústředny SPC

Moderní a robustní platforma zabezpečovacích ústředen SPC je společná pro celou produktovou řadu ústředen pro různé velikosti objektů až do 512 drátových smyček, případně 120 bezdrátových zón. Jediným konfiguračním softwarem tak lze programovat veškeré instalace. Součástí systému je i pokročilá přístupová kontrola až pro 64 dveří a 500 uživatelů včetně takových funkcí jako je antipassback, návštěva s doprovodem a další. 


Interoperabilita 1 + 1= 3

Když přidáte do systému SiPass jednotku SPC, získáte mnohem více než přinášejí výhody samostatného zabezpečovacího systému a systému kontroly vstupu. Spolupráce těchto dvou systémů promění přístupový systém SiPass na plně interoperabilní systém řízení zabezpečení. SiPass je výkonný a prakticky nekonečně flexibilní systém řízení přístupu, který zajišťuje velmi vysokou úroveň zabezpečení bez kompromisů, co se týká pohodlí a snadnosti obsluhy.

Systém byl navržen tak, aby splnil potřeby řízení přístupu počínaje středně a konče velmi složitými prostředími, a nabízí pokročilou správu karet, poplachové informace nejen v akustické a textové formě, ale i grafické uživatelské rozhraní, včetně záznamů ze systému kamerového dohledu a kompletní protokolování událostí v jednom systému. Díky vysoké úrovni komunikace mezi systémem s jednotkou SPC je nyní mnohem snadnější zajistit bezpečnost osob, majetku a procesů.

 

 

Additional information