logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Synco Starter Kit - základní sada pro regulaci teploty

Pro regulaci teploty v menších prostorách, jako jsou například byty nebo kanceláře, lze využít malý bezdrátový systém Synco Starter Kit, který umožňuje snímání prostorové teploty v jedné nebo ve dvou topných zónách s ovládáním až 6 ventilů k radiátorům. Ventily jsou proporcionálně ovládány pomocí regulačních servo pohonů SSA955. Systém umožňuje volit žádané prostorové teploty a provozní režim místností (komfort na nastavenou pokojovou teplotu, útlum pro úsporu topných nákladů a ochranný režim pouze pro temperování) buď ručně nebo pomocí časovače (komfort / útlum na určitou dobu). Časové programy umožňují automatické řízení až šesti časy pro každou zónu a nastavitelnou délku dlouhodobé nepřítomnoti.

Montáž a uvádění do provozu je rychlá, jednoduchá a přehledná. Montáž servopohonů na ventily radiátorů ani prostorové jednotky nevyžadují žádnou kabeláž, veškeré komponenty napájí tužkové baterie a komunikace probíhá bezdrátově. Pro uvedení do provozu není třeba žádný konfigurační nástroj ani speciální software.

K dispozici jsou dvě základní sady:
  • Prostorová jednotka QAW912 + 2ks servopohonu SSA955
  • Prostorová jednotka QAW912 + 4ks servopohonu SSA955
Obě sady umožňují dokoupení dalších regulačních servopohonů nebo rozšíření možností přechodem na systém Synco Living. Při přechodu zůstávají stávající servopohony využity.

Více informací naleznete v dokumentech ke stažení.

Synco living - Bezdrátový systém automatizace domácnosti

Systém automatizace domácnosti Synco™ Living pomáhá snadno a pohodlně řídit systémy vytápění, ventilace a klimatizace, osvětlení, rolety a řadu dalších přístrojů ve vaší domácnosti a navíc srozumitelnou formou zobrazovat údaje o spotřebě. Pro vás to může znamenat úsporu až 30 % energie na vytápění a pro životní prostředí nižší emise CO2. S e systémem Synco living může vaše domácnost získat Energetickou účinnost třídy A (v souladu s normou EN 15232 “Energetická náročnost budov – Vliv automatizace, řízení a správy budov”). Moderní design přístrojů nenabízí jen výjimečně snadné nastavení optimálních podmínek v každé místnosti, ale také harmonicky splyne s každým prostředím. Systém Synco living získal prestižní ocenění „Red dot design award“ a „Architecture and Technology Innovation“.

 

Additional information